Speedcubing Extra Events
Sign in with WCA 

2-Man Mini Guildford Challenge / Rankings

Type

Single

Show

Persons

Country
Extra event
Regulations
Records
Rankings
Example scrambles
Example scorecards

All countries ▪ Single ▪ Persons

Competitor Single Citizen of Competition
1

Andrey Che

Alexey Zharikov

1:54.60 Russia YJ Fest 2018
2

Nikita Kovalchuk

Lev Golub

1:59.71 Ukraine Belgorod Open 2018
3

Yevheniia Melnykova

Vladyslav Hryniuk

2:07.51 Ukraine Vinnytsia Cube Cup 2019
4

Lev Golub

Maksym Yeli

2:07.56 Ukraine Vinnytsia Cube Cup 2019
5

Ilya Nazarov

Vladimir Korovin

2:09.26 Russia YJ Fest 2018
6

Magomed Bashtaev

Vladislav Kozhin

2:12.30 Russia Belgorod Open 2018
7

Maxim Ilin

Timur Imanov

2:13.93 Russia YJ Fest Moscow 2019
8

Ilya Nazarov

Vladislav Kozhin

2:17.22 Russia YJ Fest Moscow 2019
9

Magomed Bashtaev

Sergey Shitov

2:18.73 Russia YJ Fest 2018
10

Jacob Ambrose

Katie Hull

2:19.09 United States No Stress Solving 2017
11

Ihor Sukhovatenko

Andrii Vasyliev

2:29.43 Ukraine Vinnytsia Cube Cup 2019
12

David Arzamastsev

Vladislav Kozhin

2:30.36 Russia CCC Qualification Sochi 2019
13

Aral Askarov

Bauyrzhan Zhandossuly

2:32.20 Kazakhstan NIS Aktobe Cube Days 2020
14

Dmitry Kryuzban

Dmitry Dergunov

2:32.91 Russia YJ Fest Moscow 2019
15

Dmitry Kryuzban

Vladislav Kozhin

2:34.14 Russia YJ Fest 2018
16

Yaroslav Morhun

Dmytro Palamarchuk

2:41.46 Ukraine Vinnytsia Cube Cup 2019
17

Mykhailo Akhunov

Oleksandr Seniuk

2:41.94 Ukraine Vinnytsia Cube Cup 2019
18

David Arzamastsev

Dmitry Patrikeev

2:42.98 Russia Belgorod Open 2018
19

Lev Maslov

Danila Ryabinin

2:46.21 Russia YJ Fest Moscow 2019
20

Raymond Goslow

Christopher Cabrera

2:50.89 United States No Stress Solving 2017
21

Ilyas Arystanbekov

Dias Murzalin

2:52.40 Kazakhstan NIS Aktobe Cube Days 2020
22

Daniel Yakhkind

Maksym B. Tsymbaliuk

2:53.33 Ukraine Vinnytsia Cube Cup 2019
23

Ivan Torgashov

Nikolay Masson

2:54.44 Russia CCC Qualification Sochi 2019
24

Pavlo Bondar

Mykhailo Lagoida

2:57.54 Ukraine Vinnytsia Cube Cup 2019
25

Mikhail Kuzin

Lev Maslov

3:01.16 Russia Belgorod Open 2018
26

Roman Povolotskii

Andrey Mishin

3:06.32 Russia Astrakhan Spring Open 2019
27

Sofiya Bondarenko

Artem Ryabikin

3:07.47 - Belgorod Open 2018
28

Aleksandr Beznogov

Maxim Ilin

3:07.73 Russia YJ Fest 2018
29

Ivan Torgashov

Maria Zhits

3:17.57 Russia YJ Fest Moscow 2019
30

Nikolay Vasilyev

Ilya Tsiareshka

3:21.09 - Astrakhan Spring Open 2019
31

Roman Povolotskii

Vladislav Mungin

3:22.75 Russia CCC Qualification Sochi 2019
32

Maksym Oliinyk

Daniil Starodubtsev

3:24.63 Ukraine Vinnytsia Cube Cup 2019
33

Ruslan Kazin

Ernur Ersayynov

3:24.72 Kazakhstan NIS Aktobe Cube Days 2020
34

Egor Shcherbakov

Arsenii Evdokimov

3:29.38 Russia CCC Qualification Sochi 2019
35

David Arzamastsev

Sergey Churilov

3:32.28 Russia YJ Fest 2018
36

Vladislav Kidakov

Lev Maslov

3:35.60 Russia YJ Fest 2018
37

Mikhail Malamant

Andrei Maslov

3:58.03 Russia YJ Fest Moscow 2019
38

Hleb Marchenko

Mykola Trotsenko

4:00.30 Ukraine Belgorod Open 2018
39

Deni Mintsaev

Nikolay Masson

4:05.68 Russia YJ Fest 2018
40

Igor Kolosov

Elizaveta Ermolkina

4:07.43 Russia YJ Fest Moscow 2019
41

Timur Imanov

Alexander Gusev

4:08.92 Russia Belgorod Open 2018
42

Alexey Yarygin

Maria Zhits

4:09.07 Russia YJ Fest 2018
43

Anait Akskalyan

Alexander Popov

4:14.13 Russia YJ Fest 2018
44

Nicolás Sánchez

Kevin Min

4:30.63 - No Stress Solving 2017
45

Illia Voloshchuk

Ihor Kastranets

4:33.63 Ukraine Vinnytsia Cube Cup 2019
46

Robin McGaha

James Lanagan

5:04.10 United States No Stress Solving 2017
47

Gennadiy Samoilov

Denis Churbakov

5:10.70 Russia Astrakhan Spring Open 2019
48

Egor Lukin

Nikita Galiullin

5:29.38 Russia YJ Fest 2018
49

Alexey Yarygin

Irina Yarygina

5:57.84 Russia Belgorod Open 2018
50

Timofey Karachev

Ilkham Khisyametdinov

6:02.62 Russia YJ Fest 2018
51

Polina Vishnyakova

Denis Kozlov

6:12.39 Russia YJ Fest 2018
52

Daulet Yermukhanov

Zhanadi Abdreimov

6:36.93 Kazakhstan NIS Aktobe Cube Days 2020
53

Serafima Petrova

Alexander Katyukov

7:17.07 Russia YJ Fest 2018
54

Andrey Kazakov

Serafim Artamonov

7:17.97 Russia Belgorod Open 2018
55

Alexander Kovalev

Maxim Kosinov

8:27.67 Russia Belgorod Open 2018

Mail to Senior Delegates    Report a bug    Logo & Icons    GitHub    Database export